Ar žinojote kad maudymasis - vienas populiariausių atsipalaidavimo būdų. Štai vokiečiai mažiausiai šimtą kartų per metus lepinasi vonioje.

Maudymasis vonioje ne tik padeda pamiršti šiokiadieni patirtą stresą, bet ir turi gydomąjį poveikį.

Maudynės vonioje automatiškai atpalaiduoja visus raumenis. Tada ne tik atslūgsta sukietėjimai, atsiradę dėl kūnui tekusio krūvio, - po sporto arba kai daugelį valandų tenka stovėti ar sėdėti, - bet ir atsileidžia dėl streso juntami sprando ir nugaros pratempimai. Malonus atsipalaidavimas vonioje gali suaktyvinti medžiagų apykaitą ir organizmo atsinaujinimo „programą“.

Vanduo džiovina odą? - Tai skamba nelogiškai, bet tiesa. Vanduo ištirpina ploną apsauginį sluoksnį ir minkština viršutinį raginį sluoksnį. Dėl to po ja esančios „gyvos“ odos sukaupta drėgmė veržiasi į išorę. Juo šiltesnis vanduo, juo greičiau vyksta odos džiovinimo procesas, nes po kiekvieno laipsnio Celsijaus atsiveria vis daugiau porų. Kuomet maudomasi karštame vandenyje, pavojus odai stiprėja. Mat mėginant atsivėsinti, organizmas pastoviai išskiria į išorę skysčius, esančius kituose audiniuose. - Vadinasi, norint išsaugoti gražią, standžią odą reikia būtinai pasirūpinti ir kokybiškais maudymosi priedais.

Bathbox dovanų dėžutes komplektuojame su natūralia 100% rankų darbo kosmetika iš mūsų broliukų Latvijos gamyklos „Saules Fabrika“ ir pagalbiniais grožio aksesuarais iš Europos ir Azijos šalių. Kiekvieną dieną mes stengiamės prisidėti prie niekad nepaliaujančios žavėti gamtos išsaugojimo todėl stengiamės komplektuoti tik aukščiausios kokybės produkciją.

Tikime, kad mūsų asortimente rasite sau labiausiai patinkančią dėžutę pagal aromatą ir sudėtį, bei visada žinosite kur ieškoti dovanų asmenims kurie dievina vonios ritualus ; ) ! 

Elektroninės parduotuvės http://bathbox.lt administratorius:

Marta Marcinkevič individualios veiklos numeris - 1073698

Dociškių g. 7 Vilnius

+37067172005

info@bathbox.lt

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais. Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.